Potřebujete spolehlivé pomocníky při odklízení nečistot a sněhu z příjezdových cest, parkovišť nebo chodníků? Dál nehledejte a navštivte náš e-shop. Nabízíme kvalitní zametací kartáče a zametací kartáče za traktor, které využijete po celý rok. Zametací kartáče a zametací kartáče za traktor lze použít pro úklid listí, sněhu, štěrku, písku, odpadky a dalších nečistot.

Zametací kartáče za traktor
Potřebujete pro své město nebo obec kvalitní zametací kartáč za traktor? Neváhejte a kontaktujte nás. Nabízíme celou řadu zametacích kartáčů za traktor. Zametací kartáč za traktor využijete po celý rok a stane se vaším skvělým pomocníkem při úklidu listí, nečistot a jemného sněhu. Nabízíme silniční zametací kartáče za traktor pro letní i zimní údržbu vozovek a místních komunikací. Mají odolnou a osvědčenou konstrukci a lze je připojit k různým strojům s různým pohonem (vývodová hřídel nebo hydromotor). Zvolit můžete pasivní nebo aktivní zametací kartáče za traktor se sběrem nebo bez a s připojením stroje čelně, vzadu nebo s obojí variantou. Sami si zvolte vybavení, které skutečně upotřebíte: kropení, sběrací vanu, boční přimetací kartáč, hydraulické natáčení apod.

Zametací kartáče
Jedná se o velmi profesionální stroje komunální techniky, vhodné pro města i obce. V nabídce naší firmy ZAHRADA-DÍLNA-STROJE Plzeň najdete zametací kartáč Limpar ručně vedený. Zametací kartáče Limpar jsou velmi kvalitní německé výrobky, které využijete během celého roku.